بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی درمانی


شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی درمانی در سال 1382 تأسیس گردید و از همان ابتدا وارد حوزه آموزش و پژوهش در سلامت گردید.

شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی درمانی در سال 1382 تأسیس گردید و از همان ابتدا وارد حوزه آموزش و پژوهش در سلامت گردید.

این مؤسسه که چند سال بعد به دنبال تولید نرم‌‌افزارهای آموزشی و سامانه مدیریت مجله، به دایره مؤسسات دانش‌‌‌بنیان ورود کرد و در طول سال‌‌‌های فعالیت خود نرم‌‎‌‌افزارها و اپلیکیشن‎‌‌های فراوانی تولید کرده ‎‌است. این شرکت در حوزه نشر علمی با در اختیار گرفتن مجلات دانشگاه‎‌های علوم پزشکی متعددی از جمله، مشهد، کرج، همدان، ساری، زابل، ایلام، قم، بیرجند، اصفهان و دیگر مؤسسات علمی کشور به یک ناشر علمی انحصاری در نشر مجلات علوم پزشکی مبدل گردید. مؤسسه ضامن سلامتی همکار سازمان بهداشت جهانی است و نام مؤسسه در وب‎‌سایت این سازمان درج شده ‎‌است. همچنین مؤسسه عضو سازمان  COPE، سازمان  WAME، سازمان ICMJE و همچنین ناشر علمی دارای دسترسی به PMC است.

ایــن انتشارات بـا بهـره‌گیـری از نیروهای متخصص و با تجربه و کیفیتی قابل قبول کلیه خدمات نشر الکترونیک و چاپی مجلات و کتب علمی و دانشگاهی اعم از ویراستاری زبان انگلیسی، ویراستاری زبان فارسی، صفحه آرایی مقاله، ترجمه نیتیو مقاله، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، بررسی سرقت ادبی مقاله، ادیت مقاله، ویرایش مقاله انگلیسی، ویرایش ادبی مقاله، ویرایش علمی مقاله، پارافریز مقاله، ثبت مقاله پزشکی، نگارش پروپوزال، اصلاح ساختار پروپوزال، تهیه پرسشنامه‌های مختلف پژوهشی، داوری مقاله، سابمیت مقاله، آنالیز آماری مقاله پزشکی، نرم افزار مدیریت آنلاین مجله، نمایه‌سازی مجله،  ISIمجله،  scopusمجله، pubMed مجله، دریافت کد DOI، چکیده مبسوط، چکیده گسترده، تهیه رزومه علمی، طراحی و ویرایش تصاویر علمی، ارائه می‌دهد.

مؤسسه علمی - پژوهشی ضامن سلامتی ناشر مجله علمی - پژوهشی امداد و نجات (JORAR: Journal of Rescue and Relief)، از تحول در انتشار شماره جدید این مجله خبر داد. این مجله، یکی از مجلات منتشر شده توسط جمعیت هلال احمر ایران است و در فهرست مجلات علمی - پژوهشی مورد تأیید کمیسیون نشریات پزشکی کشور قرار دارد و در پایگاه‌های اطلاعاتی SID، Cope، DOAj، Index Copernicus، RICeST، Magiran و Google Scholar ایندکس شده است.

بنابر اعلام دکتر رضا اسدی مشاور ارشد مؤسسه علمی - پژوهشی ضامن سلامتی، این مجله مفتخر است کلیه خدمات ترجمه، اصلاح گرامر و ساختار مقاله را برای اعضای محترم هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان عزیز که برای این مجله مقالات خود را ارسال می‌نمایند فراهم آورد.

شایان ذکر است زمینه‌های پژوهشی این نشریه، امداد و نجات در حوادث؛ مدیریت بحران در حوادث؛ بهداشت، درمان و توانبخشی در حوادث؛ تغذیه در بلایا؛ اپیدمی‌ها در بحران‌ها؛ خدمات بهداشتی در حوادث؛ حمایت روانی در حوادث؛ ضربه، تریاژ و غیره؛ حقوق بشردوستانه بین‌المللی؛ روش‌های آموزشی جدید در مدیریت بلایا؛ حوادث و بلایای زیست محیطی و پیامدهای آنها؛ جغرافیای طبیعی و آسیب‌پذیری مناطق و جمعیت در حوادث؛ امداد و نجات در حوادث شیمیایی، میکروبی، هسته‌ای، رادیواکتیو؛ آینده‌نگری و تحقیقات آینده در مدیریت بحران؛ مقاومت در برابر بلایای طبیعی؛ مدیریت سلامت در تجمعات جمعی، درگیری‌ها و تغییرات آب و هوایی است.

پژوهشگران می‌توانند جهت ارائه مقالات خود به وب سایت مجله: https://jorar.ir مراجعه نمایند.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3116

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins