بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

خرید و فروش مواد شیمیایی مازاد


خرید و فروش مواد شیمیایی مازاد

فروش مواد شیمیایی مازاد

از متداولترین موادی که در تولید محصولات گوناگون بکار برده می شود، مواد شیمیایی اضافی سایر کارخانجات می باشند.

که مزایای بسیاری برای فروشنده و خریداران دارد.

در همین ابتدا اعلام میکنم که اگر قصد این کار را دارید به آدرس سایت شرکت بیسموت به آدرس bismoot.com بروید و با آن ها تماس بگیرید. این شرکت تمام اقلام شما را یک جا و به سرعت خریداری میکنند.

مواد شیمیایی اضافی چیست؟

مواد شیمیایی که شرکت‌ها دیگر تمایلی به نگهداری آنها ندارند، اما همچنان پتانسیل بالایی برای استفاده مجدد دارند را مواد شیمیایی مازاد می نامند.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی بیشتر پیرامون مواد شیمیایی می توانید با انتقال به صفحه آگهی محصول مورد نظر و یا از طریق کارشناسان سایت اقدام کرده و یا از آن ها در زمینه فروش مشاوره بگیرید. در این صفحات می توانید محصول شیمیایی مورد نظر را به میزان مورد نیاز و در انواع بسته بندی ها و با استفاده از وزن مشخص خریداری کنید. ضمنا اطلاعات مربوط به قیمت آن ها نیز درج شده است و می توانید گزارش قیمت را مشاهده کنید. همچنین امکان ارزیابی، بررسی، استعلام و مقایسه محصولات نیز فراهم می گردد.

برگفته از: شرکت بیسموت (https://bismoot.com)

دلیل وجود مواد شیمیایی مازاد در کارخانجات چیست؟

دلایل ایجاد مواد شیمیایی مازاد شامل: محصولات جانبی فرآیندهای شیمیایی، مواد شیمیایی درجه B تولید شده به دلیل ناکارآمدی در مرحله تولید، حلال های بازیافتی از فرآیندها و ظرفیت مازاد بر اثر از بین رفتن ذخایر، فرمول جدید، تغییر در بازار، تغییر تکنولوژی، تعطیلی کارخانه و غیره است.

دلیل عمده وجود مواد اضافی شیمیایی، سن و مدت زمان نگهداری است؛ زیرا شرکت‌ها علاقه‌مند به پاکسازی موجودی خود برای جلوگیری از هزینه‌های دفع هستند، اما مواد شیمیایی مازاد، هنوز ماندگاری قابل توجه و قابلیت استفاده دارند.

 

منابع مواد شیمیایی مازاد چیستند؟

منابع گوناگونی برای مواد شیمیایی اضافی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

الف. فرآورده های فرعی فرآیندهای شیمیایی مانند گلیسیرین که از تولید صابون حاصل می شود.

ب. مواد شیمیایی که مشخصات کیفی را برآورده نمی کنند (مواد شیمیایی درجه B ) برای نمونه، زغال سنگ درجه B که از کارخانه های کره ای تهیه می شود.

ج. مواد شیمیایی تولید شده در نتیجه ظرفیت مازاد در کارخانه ها، مثلا تولید بیش از حد تولوئن در چین که بیش از تقاضای محلی است و مالیات های صادراتی چین مانع صادرات آن به دیگر کشورها می شود.

د. حلال های زباله قابل بازیافت، همانند متانول، اتانول، متیل اتیل کتون و سایر حلال هایی که پس از استفاده در واحدهای صنعتی قابل بازیافت هستند.

 

رایج ترین مواد شیمیایی اضافی موجود در بازار کدامند؟

  1. PEG 200PEG 400- (محصول جانبی): به دلیل سمیت کم، PEGمعمولاً در صنعت داروسازی به عنوان حلال، نرم کننده، سورفکتانت و روان کننده قرص و کپسول و غیره استفاده می شود. اشکال PEGبر اساس وزن مولکولی آنها متفاوت است.
  2. N-هپتان (حلال بازیافتی): N-هپتان در حجم های بالا به عنوان یک حلال غیر قطبی در آزمایشگاه ها برای استخراج مواد شیمیایی استفاده می شود. همچنین به عنوان یک حلال تمیزکننده سرد در آبکاری استفاده می شود و به طور گسترده در صنعت چاپ به عنوان حلال برای فلکسوگرافی و چاپ گراور استفاده می شود.
  3. 3. N-هگزان (محصول جانبی): یک محصول جانبی از پالایش نفت خام می باشد. n-هگزان برای ساخت سقف، محصولات چرمی و چسب و برای استخراج انبوه روغن سویا استفاده می شود. همچنین به عنوان یک حلال غیر قطبی در آزمایشگاه ها و به عنوان چربی زدا در صنعت نساجی استفاده می شود.
  4. گلیسیرین (محصول فرعی): گلیسیرین یا گلیسرول محصول فرعی صابون سازی است. از آن در صنایع مختلف از جمله داروسازی، صنایع مراقبت شخصی و صنایع غذایی به عنوان مرطوب کننده، حلال و روان کننده استفاده می شود.

 

فروش مواد شیمیایی اضافی چه مزایایی دارد؟

تجارت مواد شیمیایی مازاد در جنوب شرق آسیا به سرعت در حال رشد در بازار جهانی مواد شیمیایی است، که البته با آن مشکل مواد شیمیایی مازاد نیز افزایش می یابد. فروش مواد شیمیایی اضافی مشتریان بسیاری را به خود جلب نموده است. بنابراین شرکتهای گوناگونی فروش مواد شیمیایی اضافی را برعهده گرفته اند. از بهترین این شرکتها میتوان به شرکت بیسموت اشاره نمود که علاوه بر فروش مواد شیمیایی گوناگون صنعتی، دارویی و خوراکی، فروش مواد شیمیایی اضافی و مازاد را نیز انجام می دهد.

این معاملات مزایای گوناگونی دارند که عبارتند از:

مزایای شرکت فروشنده مواد شیمیایی: اجتناب از هزینه ها و تعهدات دفع مواد شیمیایی اضافی می باشد.

مزایای شرکت خریدار: هزینه های کمتر در مقایسه با مواد شیمیایی تازه تهیه شده که مستقیماً از تولید کنندگان تهیه می شود.

مزایای اجتماعی: بازیافت و حفاظت از محیط زیست را دربردارد. خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند و امکان استفاده کامل از مواد شیمیایی را فراهم می کند.

 

تقاضا و عرضه مواد شیمیایی مایع در مناطق عمده جهانی بیشتر بر چه موادی تمرکز دارد؟

اولویت در مواد شیمیایی مازاد: 1. سدیم سولفات بی آب 2. اسید سولفوریک مصرف شده 3. سولفات آهن بدون آب 4. حلال های بازیافتی (تولوئن، زایلن، IPA، استون، اتیل استات، اتانول دناتوره شده، ایزوبوتیل الکل سبک 5). 6. لیگنوسولفونات

7.سدیم سولفات بدون آب. منبع: معدن، محصول جانبی تولید ویسکوز ریون و متیونین ● صادرکننده برتر: چین (98%). کاربرد: نساجی، مواد شوینده، شیشه، صنعت کاغذ

8.اسید سولفوریک مصرف شده. منبع: ظرفیت مازاد تولید شده در فرآیند تماس، WSA و فرآیند متابی سولفیت. صادرکننده برتر: هند. کاربردها: کشاورزی، رنگ، مواد شوینده، تصفیه فاضلاب

 

نکات کلیدی جهت فروش مواد شیمیایی اضافی چیست؟

مواد شیمیایی اضافی مقرون به صرفه تر از خرید مواد شیمیایی با عیار بالا هستند و برای حفاظت از محیط زیست نیز بسیار نافع اند. بازار مواد شیمیایی مازاد در آسیا به دلیل پتانسیل بالا برای استفاده مجدد توسط بسیاری از تولیدکنندگان مواد شیمیایی، به سرعت در حال رشد است. صنایعی که از مواد شیمیایی مازاد استفاده می کنند بر اساس کاربردهای کلیدی مواد شیمیایی مازاد، آنها را انتخاب می نمایند.

 

از کجا می توان مواد شیمیایی مازاد را خریداری نمود؟

مواد شیمیایی در صنایع و کارخانجات تولیدی گوناگون کاربرد دارند. با کمک مواد شیمیایی انواع محصولات از جمله مواد دارویی، خوراکی، صنعتی و آرایشی و بهداشتی تولید می گردند. بنابراین مواد شیمیایی از نیازهای ضروری کارخانجات مختلف و تولیدی های گوناگون می باشند. اما می توان با خرید مواد شیمیایی اضافی، در تولید محصولات صرفه جویی نموده و هزینه ها را مدیریت نمود. از طرفی به حفظ سلامت محیط زیست نیز کمک نمود.

اما نکته قابل توجه خرید آسان و سریع مواد شیمیایی مازاد، با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. با خرید مواد شیمیایی اضافی از شرکت بیسموت شما می توانید به تمام این ویژگی ها دست پیدا کنید. کافیست تا به سایت شرکت بیسموت مراجعه نمایید و درخواست خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا مسئولان فروش با شما تماس حاصل نمایند و یا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید تا ماده شیمیایی اضافی را خریداری نموده و یا مشاوران شرکت بیسموت شما را جهت خرید مناسب، راهنمایی نمایند.

فروش مواد شیمیایی اضافی، کمک بزرگی به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی می نماید. از خرید مواد شیمیایی مازاد غافل نشوید.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3088

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins