بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

تخفیف 20 تا 50 درصدی کتاب‌های مشاوران آموزش با ارسال رایگان


در این مقاله بطور کامل انتشارات مشاوران آموزش رو بهتون معرفی می‌کنیم.

در این مقاله بطور کامل انتشارات مشاوران آموزش رو بهتون معرفی می‌کنیم و ضمن بیان ویژگی‌های مثبت و منفی کتاب‌ها، روش خرید کتاب‌های مشاوران آموزش را با قیمت کم و ارسال رایگان و تخفیف 20 تا 50 درصدی نیز ذکر می‌کنیم.

خرید کتاب های مشاوران آموزش با تخفیف 20 تا 50 درصدی

مشاوران آموزش

انتشارات مشاوران آموزش، موسسه ای آموزشی-فرهنگی است که فعالیتی در خصوص چاپ کتابهای کمک درسی انجام می‌دهد. کتاب‌های مشاوران آموزش منبعی مناسب برای دانش آموزان هستند.

این انتشارات توسط آقایان مجید حامدی و جمشید فاضل برای اولین بار تأسیس شد. کتاب‌های آموزشی این انتشارات برای رشته ادبیات و علوم انسانی در ابتدا تألیف شد و این انتشارات فعالیت خود را در سال 79 آغاز کرد. در سالهای آغازین افراد تمایلی به رشته انسانی نداشتند و کمتر کسانی این رشته را انتخاب می‌کردند و هدف انتشارات مشاوران معرفی رشته انسانی و نشان دادن اهمیت این رشته بود. این انتشارات توسط بسیاری از افراد در کنکور نظام قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفت اما به نظر می‌رسد در نظام جدید نیز این انتشارات محبوبیت خاصی دارد.

اهمیت رشته انسانی

رشته انسانی از رشته‌های بسیار مهم در کنکور سراسری است و بسیاری از افراد جهت ادامه تحصیل این رشته را مد نظر قرار می‌دهند. رشته  علوم انسانی دارای رشته‌های دانشگاهی بسیار با اهمیت است و دانش آموزان می‌توانند با روش‌های صحیح مطالعه و استفاده از کتاب‌های کمک درسی درست برنامه صحیحی را به کار برده و در کنکور انسانی موفق شوند.

علوم انسانی رشته‌ای است که به مطالعه رفتارهای فردی و اجتماعی انسان اشاره دارد و دارای رشته‌های گوناگونی است. که از این رشته‌ها می‌توان به حقوق، تاریخ، جغرافیا، علوم اجتماعی و مردم شناسی، اقتصاد، فلسفه و منطق اشاره کرد. برای موفقیت در رشته انسانی دانش آموزان باید با کیفیت مناسب و اصولی دروس را مطالعه کنند و تست‌های کتاب مشاوران آموزش را بررسی کرده و به صورت هدفدار مطالعه کنند.

درس‌های بسیار مهم رشته انسانی در کنکور

در درس‌های عمومی می‌توان به ادبیات فارسی و دین و زندگی اشاره کرد. این دو درس در بین دروس عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است و مخاطب کنکور رشته انسانی به این دو درس اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.

هم‌چنین در دروس اختصاصی می‌توان به درس اقتصاد، جامعه شناسی، روانشناسی، فلسفه و منطق اشاره کرد. این دروس در بین دروس اختصاصی از اهمیت زیادی برخوردار هستند و می‌توان گفت این دروس رتبه‌ساز برای داوطلبان کنکور هستند و کتاب‌های مشاوران آموزش تمام این دروس مهم را برای داوطلبان کنکور و مخاطبان خود پوشش می‌دهد.

برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از کتاب‌های اصولی از مهمترین عوامل مهم در موفقیت کنکور است و هر داوطلب باید با توجه به شرایط و امکانات خود این امکانات را فراهم کرده و نتیجه لازم را کسب کند.

کتاب‌های کمک درسی و کنکوری مشاوران آموزش

تمام دانش آموزان از اول ابتدایی تا پایه دوازدهم از کتاب‌های کمک درسی استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه در حال حاضر کتاب درسی نمی‌تواند نیازهای دانش آموزان را به طور کامل در کنکور پاسخ‌گو باشد انتشارات مشاوران آموزش اقدام به تألیف کتاب‌های کمک درسی کرده است. با گذشت سال‌ها کتاب‌های کمک درسی و کتاب‌های کنکورید مشاوران آموزش جای خود را در بین دانش آموزان باز کردند.

یادگیری آسان‌تر با کتاب‌های کمک درسی این انتشارات

کتاب‌های مشاوران آموزش، کتاب‌های بسیار مناسب در جهت کمک به دانش آموزان است. بسیاری از دانش آموزان که متوجه مفاهیم دروس نمی‌شوند، با مراجعه به کتاب‌های کمک درسی و توضیحات خوبی که در این کتاب‌ها قرار گرفته است، می‌توانند فهم بهتری از دروس داشته باشند.

این کتاب‌ها توضیحات بسیار ساده، روان و متفاوتی دارد و دانش آموزان به راحتی می‌توانند مطالب را فرا گرفته و یادگیری بهتری داشته باشند. کتاب‌های مشاوران آموزش دارای تمرین‌ها و توضیحات بسیار مناسبی هستند. تمرین‌های کتابهای درسی، عموماً به تعداد محدودی ارائه شده است. اما کتاب‌های کمک درسی دارای طیف مختلف و متفاوتی از انواع نمونه سؤالات و تست‌ها هستند.

کتاب‌های تست مشاوران آموزش

کتاب‌های تست برای آمادگی دانش آموزان برای کنکور بسیار مناسب است. اصولاً تست‌ها در کتاب‌ها برای تمام سطح‌ها طراحی شده است و برخی از کتابهای کمک درسی دارای پاسخنامه‌های بسیار کامل و جامع هستند، اما برخی دیگر فاقد پاسخند، زیرا مؤلفین کتاب با این کار قصد دارند دانش آموزان را به چالش کشیده و آنها را درگیر سؤالات کنند.

ویژگی‌های کتاب‌های مشاوران آموزشویژگی های کتاب های مشاوران آموزش

در زیر به برخی از ویژگی‌های کتاب‌های این انتشارات می‌پردازیم.

سطح‌بندی

کتاب‌های کمک آموزشی باید ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی داشته باشند. یکی از این ویژگی‌ها سطح‌بندی مناسب است که در کتاب‌های مشاوران رعایت شده است. تمرین‌ها و سؤالات در کتابهای آموزشی باید سطح بندی شده باشند و سؤالات باید از آسان به سمت سخت پیش برود و به همین ترتیب می‌توان سطح دانش آموزان را ارتقاء داد.

زبان ساده و قابل فهم

از دیگر ویژگی‌های کتابهای مشاوران این است که زبان بسیار ساده و آسانی دارند و دانش آموزان با هر سطحی می‌توانند از کتاب‌های کمک آموزشی بهره ببرند.

پوشش کامل مطالب در کتاب‌های مشاوران آموزش

موضوع مهم دیگر در مورد کتاب‌های آموزشی مشاوران این است که پوشش‌دهی مناسبی را فراهم می‌کنند و تمام مطالب درسی را ارائه و به شکل کاملی بیان می‌کنند و همچنین باید به این نکته توجه کرد که تنوع لازم را در تست‌ها نیز پوشش می‌دهند.

استفاده از تصاویر

کتاب‌های کمک درسی مشاوران دارای تصاویری بسیار زیبا و کاربردی هستند تا از طریق این تصاویر حافظه تصویری دانش آموزان تقویت شده و فهم بهتری از مطالب داشته باشند پس نباید اهمیت تصاویر را دست کم گرفت.

لیست کتاب‌های مشاوران آموزش

کتاب‌های جامع کنکور انتشارات مشاوران از کتابهای پر طرفدار این انتشارات است. این کتاب‌ها دارای تست‌های زیادی برای رشته‌های انسانی و عمومی‌ست.

کتاب‌های پایه انتشارات مشاوران از دیگر کتاب‌های خوب انتشارات است و این کتاب برای دروس تخصصی در رشته‌های انسانی و درس‌های عمومی در رشته‌های تجربی و ریاضی است و مطالب مربوط به پایه دهم و یازدهم را پوشش می‌دهد.

کتابهای هدفدار، تیزشیم، تستیک و فاز امتحان انتشارات مشاوران از کتابهای دیگر است که هر کدام به جمع‌بندی، ارزیابی، جزوات، نمونه سؤالات امتحانی، درس نامه‌ها و تست می‌پردازند.

فلسفه و منطق و جامعه شناسی، بهترین کتاب‌های مشاوران

انتشارات مشاوران آموزش در زمینه کتابهای فلسفه منطق و جامعه شناسی بسیار فعال است.

کتب ریاضیات انسانی، جامعه شناسی و فلسفه، منطق، جغرافیا، عربی، دین و زندگی، ادبیات و زبان انگلیسی از کتاب‌های مشاوران آموزش است.

کتاب‌ها شامل تست‌های تألیفی و تست‌های هدف‌دار است. این انتشارات برای دانش آموزان رشته انسانی بسیار مناسب است و دانش آموزان با مراجعه به این کتاب‌ها از کتاب‌های دیگر بی‌نیاز خواهند بود. این انتشارات تمام درس‌های رشته انسانی را پوشش می‌دهد و با بهترین کیفیت مطالب درسی را بیان می‌کند.

خرید کتاب مشاوران آموزش به صورت آنلاین

خرید حضوری این روزها برای افراد بسیار سخت‌تر از قبل شده است. با وجود نبود وقت لازم و ترافیک‌های گسترده‌ای که وجود دارد، افراد به سمت نوع دیگری از خرید متمایل شده‌اند. امروزه بیشتر افراد برای خرید کتابهایی مانند مشاوران آموزش به سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین در این زمینه مراجعه می‌کنند.

مزایای خرید آنلاین کتاب‌های مشاوران آموزش

با پیشرفت تکنولوژی و شروع کرونا فروشگاه‌های اینترنتی وسعت بیشتری پیدا کردند و خرید آنلاین کتاب و کتاب‌های کمک درسی بیشتر طرفدار پیدا کرده است و افراد ترغیب به خرید آنلاین از سایت‌های معتبر شده‌اند.  خرید آنلاین کتابهای کمک درسی مشاوران آموزش و یا هر نوع کتاب دیگری دارای مزایای زیادی است.

خرید دقیق و در دسترس

شما با خرید آنلاین خرید سالم‌تر، دقیق‌تر و با مزایای بسیار زیادی خواهید داشت و در خرید آنلاین فروشگاه همیشه در دسترس شما قرار دارد و شما می‌توانید خرید کتاب موردنظر خود را در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید و در خانه با کمک لپ تاپ، گوشی و یا تبلت و با چند کلیک ساده به کتاب موردنظر خود دسترسی خواهید داشت.

تخفیف بالای برای خرید کتاب‌های مشاوران

ضمناً فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف‌های بالایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته که این ویژگی سبب کم شدن هزینه‌های شما می‌گردد.

نکات مهم خرید کتاب از فروشگاه‌های اینترنتی

برای خرید اینترنتی کتاب باید نکاتی را در نظر گرفت. اول از همه باید از اعتبار سایت مطمئن شد. برای این کار لازم است به چند نکته دقت کرد. سایت باید دارای نشان اعتماد الکترونیکی باشد هم‌چنین دسته‌بندی مناسبی باید در سایت وجود داشته باشد. تخفیفات از مورد اهمیت دیگری سایتها آنلاین است. و نکته دیگر اینکه سایتها باید ساده و قابل درک برای مخاطب باشد.

سایت مدابوک، منبع کلیه کتاب‌های مشاوران آموزش

سایت مدابوک، منبع کلیه کتاب های مشاوران آموزش

شما با خرید آنلاین می‌توانید تخفیفات بسیار ویژه و گسترده دریافت کنید تخفیفاتی که در خرید حضوری امکان دریافت آنها وجود ندارد و این مزایای بسیار بزرگی برای مخاطبان است. سایت مدابوک سایتی بسیار فعال در زمینه فروش کتابهای کمک درسی است.

این سایت خدمات بسیار گسترده‌ای را برای مخاطبان فراهم کرده است. با مراجعه به این سایت می‌توانید انتشارات مختلف را دیده و خرید مناسب خود را انجام دهید. امکان خرید کتاب‌های مشاوران آموزش در سایت مدابوک فراهم است.

کد تخفیف انتشارات مشاوران

در سایت مدابوک برای تهیه کتاب‌های مشاوران اصلاً به کد تخفیف نیاز ندارید چرا که تخفیف‌ها بطور اتوماتیک روی تمامی محصولات قرار گرفته‌اند. کافیست وارد صفحه این انتشارات در سایت مدابوک شده و در آنجا لیست کللیه کتاب‌ها را مشاهده کنید. تخفیف‌های 20 تا 50 درصدی بر روی تمامی محصولات اعمال شده و با افزودن هر یک از کتاب‌های مشاوران آموزش به سبد خریدتان می‌توانید نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید.

Pdf کتاب های مشاوران رایگان

در هر یک از صفحات کتاب‌های مشاوران شما می‌توانید فایل PDF آن کتاب که در واقع نمونه‌ای از کل کتاب است را مشاهده کنید تا پیش از خرید نسبت به ویژگی‌های آن کتاب اطمینان حاصل کنید.

خرید کتاب‌های مشاوران با تخفیف بالا و ارسال رایگان

شما با انتخاب انتشارات مشاوران آموزش در سایت مدابوک می‌توانید کتابهای مختلف این انتشارات را مشاهده کرده و با ثبت‌نام در این سایت و پرداخت هزینه به راحتی و بدون هیچ‌گونه درد سری به کتاب موردنظر دسترسی داشت باشد و هم‌چنین در زمان کوتاه کتاب آماده تحویل به شماست. برای مراجعه به این فروشگاه آنلاین تنها کافی‌ست آدرس medabook.com در مرورگر خود وارد کنید و سپس خدمات موردنظر خود را دریافت کنید.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3086

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins