بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

معرفی چاپ کتاب نبشته و پاسخ به پرسش‌های رایج درباره چاپ کتاب


گروه چاپ کتاب نبشته قریب به ۱۰ سال پیش با ارائه خدماتی نظیر ویرایش، صفحه‌آرایی و طراحی جلد فعالیت خود را در حوزه نشر کتاب آغاز کرد.

گروه چاپ کتاب نبشته قریب به 10 سال پیش با ارائه خدماتی نظیر ویرایش، صفحه‌آرایی و طراحی جلد فعالیت خود را در حوزه نشر کتاب آغاز کرد. پس از مدتی با انعقاد قرارداد با چند مؤسسه و دانشگاه فعالیت انتشاراتی خود را به تمام حوزه‌های چاپ کتاب، اعم از موارد یادشده و اخذ مجوز وچاپ، گسترش داد و در سال 95 با راه‌اندازی وبسایت www.nebeshteh.com به ارائه آنلاین بخشی از خدمات و محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب مبادرت ورزید.

چاپ کتاب نبشته

در این سال‌ها و با همکاری شمار زیادی از نویسندگان، مترجمان، مؤسسات و سازمان‌ها تایپ، ویرایش، صفحه‌آرایی، اخذ مجوزهای نشر و چاپ بیش از 1000 عنوان کتاب توسط مؤسسه چاپ کتاب نبشته انجام شده است. گاهی تنها یکی از خدمات یادشده و گاه تمام آنها به این مؤسسه سپرده شده است.

تجربه سال‌ها فعالیت در حوزه چاپ کتاب را در صفحات مختلفی در وبسایت نبشته گردآورده‌ایم. در هر بخشی که ممکن و مطلوب بوده است، فرم دقیقی برای محاسبه هزینه آن بخش در نظر گرفته‌ایم تا مشتریان محترم بدون نیاز به تماس با مؤسسه یا حضور در آنجا بتوانند هزینه خدمات مرتبط با چاپ کتاب را محاسبه و مشاهده کنند. در هر بخشی پس از محاسبه، پیش‌فاکتور با جزئیات، به کاربران نمایش داده می‌شود. همچنین همواره امکان مطرح کردن پرسش‌ها از طریق تلفن و چت آنلاین ممکن است.

خدمات چاپ کتاب نبشته

تایپ، ویرایش، صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوز و چاپ مجموعه خدماتی است که در مؤسسه چاپ کتاب نبشته ارائه می‌شود. متناسب با هر یک از خدمات پیش‌گفته در وبگاه نبشته بخش‌هایی در نظر گرفته شده است و برای خدماتی که محاسبه آنلاین هزینه ممکن و مطلوب بوده، فرمی تهیه شده است تا کاربردان بتوانند با چند کلیک از هزینه دقیق و به‌روز خدمات ما مطلع شوند. در ادامه به برخی پرسش‌های رایج مشتریان این حوزه پرداخته شده است. 

چاپ کتاب نبشته - طراحی جلد

فرم‌های محاسبه آنلاین در سایت چطور کار می‌کنند و چقدر قابل اطمینان‌اند؟

در بخش‌های صفحه‌آرایی، پرینت ارزان، تمام مراحل چاپ کتاب و چاپ فرم‌هایی درج شده است که روزانه به‌روز می‌شوند. سعی شده است این فرم‌ها، تا جایی که مقدور است، تمام موارد ممکن در حوزه مورد نظر را پوشش دهند و دقیق و شفاف باشند تا کاربر بتواند بدون نیاز به تماس یا مراجعه حضوری از هزینه خدمات مطلع شود. برای استفاده از آنها به داشتن اطلاعات خاصی نیاز نیست و کاربر به‌سادگی می‌تواند از هزینه‌های خدمات ما مطلع شود.

چگونه می‌توان از هزینه‌های چاپ کتاب کاست؟

هر کتابی پس از تایپ، به ویرایش، صفحه‌‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوز و چاپ نیاز دارد. طبعاً صاحبان اثر هر بخش را که بتوانند خود انجام دهند، می‌توانند از هزینه‌ها کم کنند. از مراحل یادشده، به جز مجوز و چاپ، بقیه را می‌توان شخصاً انجام داد. در وبگاه نبشته برای هر یک از خدمات علاوه بر فرم‌ها و نمونه‌ها بخش‌های مفصل و کاربردی آموزش هم در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید بهینه‌ترین حالت از نظر قیمت تک‌تک خدمات سفارش تمام آنها به گروه نبشته است.

چاپ کتاب نبشته - صفحه آرایی

نحوه ارتباط با گروه نبشته، مطرح کردن پرسش‌های و پیگیری سفارش چگونه است؟

پس از تکمیل فرم محاسبه قیمت در هر بخش، جزئیات سفارش به کاربر نمایش داده می‌شود. می‌توانید پس از آن با تکمیل فرم منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همچنین در تمام ساعات شبانه‌روز امکان چت آنلاین در سایت فراهم است. جز اینها، می‌توانید با تماس با تلفن 02166435637 با کارشناسان ما برای ثبت و پیگیری سفارش در ارتباط باشید.

نحوه پرداخت هزینه سفارش چگونه است؟

در بخش‌های مختلف بسته به نوع و مبلغ سفارش میزان پیش‌پرداخت متفاوت است، اما در بخش تمام مراحل، نیمی از هزینه ابتدا و مابقی آن روز تحویل کتاب‌ها دریافت می‌شود.

مهلت تحویل کتاب‌های چاپ شده چند روز است؟

سفارش‌های چاپی تا 200 الی 300 جلد حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری تحویل داده می‌شوند. کتاب‌هایی که انجام تمام مراحل آن به گروه نبشته سپرده می‌شود، با توجه به موضوع و محتوا از 3 هفته تا 2 ماه برای تحویل به زمان نیاز دارند. این میزان اختلاف مربوط به زمانی است که محتوای کتاب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی می‌شود.

چگونه می‌توان نوع کاغذ و صحافی را انتخاب کرد؟

در فرمی که صرفاً برای محاسبه قیمت چاپ کتاب در نظر گرفته شده است، علاوه بر امکان انتخاب نوع کاغذ و صحافی، می‌توان چاپ جلد یک رو یا دو رو، گردبر جلد، لب‌برگردان، شیرینگ و مواردی از این دست را هم انتخاب کرد.

مطالب بالا به‌صورت مبسوط و مفصل در وبگاه نبشته به آدرس www.nebeshteh.com در دسترس است. اگر با مطالعه مطالب فوق هنوز به راهنمایی و مشاوره نیاز داشتید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشاوره در تمام امور مرتبط با چاپ کتاب رایگان است.  

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3118

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins