بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

تشک بادی خودرو مناسب کودک - اینتکس لند


تشک بادی صندلی عقب ماشین مناسب خواب بزرگسالان، مریض‌ها و کودکان است که پشت صندلی عقب نصب می‌شود و دارای پمپ باد سرخود نیز است.

تشک بادی صندلی عقب ماشین مناسب خواب بزرگسالان، مریض‌ها و کودکان است که پشت صندلی عقب نصب می‌شود و دارای پمپ باد سرخود نیز است، جنس بدنه تشکهای بادی خواب ماشین از پی وی سی است که رویه مخمل ضد تعریقی دارد و به هیچ‌وجه فرد استفاده کننده عرق نمی‌کند، ضمناً این تشک مسافرتی ماشین ارزان قیمت است و نسبت به کاربرد آن دارای مزیت‌های بسیار زیادی است.

 

تشک ماشین دارای چندین مدل است که برای داخل همه ماشین‌های ایرانی و خارجی مناسب و قابل استفاده است، رنگبندی‌های آن نیز: مشکی، کرم و طوسی است که پر فروش‌ترین‌های بازار ایران است، البته دارای رنگ‌های: نارنجی، سبز، نقره‌ای و زرد نیز هست که کارخانه تولید کننده آنها را نیز می‌سازد اما بیشتر در کشورهای خارجی فروش دارند.

 

خرید تشک بادی ماشین

 

تشک پشت ماشین در ایران توسط فروشگاه اینتکس لند، نمایندگی انحصاری شرکت‌های اینتکس و بست وی در اختیار مردم ایران قرار می‌گیرد و با قیمت‌های تخفیف‌دار ارزان آنها را در بازار عرضه می‌نماید تا همه با خرید از آنها بتوانند استفاده کنند، تخت بادی ماشین یا همان تشک صندلی عقب دارای پمپ باد فندکی است که دوکاره است که باد تشک ماشین را پر و خالی نیز می‌کند و در همه مکان‌هایی که برق نیز نباشد کاربرد دارد و به راحتی در زمان 5 دقیقه کل آنرا باد و تخلیه می‌کند.

 

تخت خواب بادی داخل ماشین مسافرتی

 

تخت خواب‌های بادی ماشینی مسافرتی دارای دو عدد بالش بادی، ساک حمل، چسب تعمیرات و دفترچه راهنمای نصب در داخل بسته‌بندی کارخانه هستند که همگی را باید به یک قیمت خرید کنید و نباید در عوض پمپ با دیگر لوازم آن هیچ مبلغ اضافه‌ای پرداخت کنید، چسب تعمیرات داخل این محصول بادی شرکت اینتکس لند برای زمانی است که اگر به هر دلیلی سوراخ یا پاره شد به راحتی با همین چسب‌ها آنرا تعمیر و پنچرگیری کنید.

 

مزیت تشک بادی ماشین

 

تشک‌های بادی صندلی عقب خودرو دارای وزن کم، حجم کم، سریع بادشو، قابل تعمیر، قابل حمل و بر روی همه خودرو ها قابل نصب هستند.

 

با وجود این همه مزیت تشک بادی پشت ماشین کودک و بزرگسال مسافرتی نمایندگی اینتکس یک عیب کوچک نیز دارد که احتمال سوراخ شدن آن است که به سادگی قابل تعمیر نیز هستند.

 

تشک بادی صندلی عقب یا یک تکه به صورت ال است و داخل ماشین باد می‌شود و جای پا بین صندلی عقب را پر می‌کند و یا دارای مدل دو تکه است که قسمت پایی با تشک اصلی از همه جدا هستند و می‌توانید از تشک آن در خارج از ماشین نیز استفاده کنید.

 

خرید تشک بادی مخصوص خودرو

 

برای خرید تشک بادی خودرو در انواع مدلها می‌توانید به وب‌سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس و بست وی در تهران به آدرس: https://www.intexland.ir مراجعه کنید و یا با شماره های: 021-44204854 و یا 09125283060 با همکاران این فروشگاه درتماس باشید و از آنها مشاروه رایگان بخواهید.

 

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3052

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins