بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

راهنمای خرید ساک تبلیغاتی و چاپ ساک دستی


تا حالا فکرش را کرده‌اید که این همه وسایل که در طی روز جا‌به‌جا می‌کنیم یا می‌خریم با چی حمل می‌کنیم؟

خرید ساک تبلیغاتی و انواع ساک دستی تبلیغاتی

تا حالا فکرش را کرده‌اید که این همه وسایل که در طی روز جا‌به‌جا می‌کنیم یا می‌خریم با چی حمل می‌کنیم؟ خوب که دقت کنید پی به وسیله‌ای بسیار ساده و البته کاربردی خواهید برد که بخش اعظم حمل و نقل وسایل‌های ما را برعهده دارد. این وسیله بسیار کاربردی ساک تبلیغاتی است که در سایز و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و هر یک مناسب حمل مجموعه‌ای از کالاها و وسایل است. ساختار ساده‌ای هم دارد و همین مسئله این امکان را برای تولید کنندگان مختلف فراهم می‌آورد تا اقدام به تولید انواع ساک تبلیغاتی نمایند. البته قدیمی‌ها رسم قشنگی داشتند وخیلی از این بانوان برای خود ساک دستی می‌دوختند تا به هنگام خرید مجبور نباشند کلی وسایل کوچک و بزرگ را به سختی حمل کنند

چاپ ساک کاغذی - قیمت ساک کاغذی - خرید ساک کاغذی تعداد کم

ساک تبلیغاتی چه استفاده و کاربردی دارد؟

ساک تبلیغاتی اصولاً برای این طراحی شده است که بتواند در حمل انواع کالاها و وسایل به کمک انسان بیاید. البته ساک تبلیغاتی معمولاً براساس جنس ساخت و ابعاد و اندازه‌ای که دارند، از مقاومت و تحمل وزن متفاوتی هم برخوردارند که این باعث می‌شود تا مناسب کالاها یا محصولات متناسب خود باشند. علاوه بر این ساک تبلیغاتی که فضای بسیار خوب و مناسبی برای تبلیغات دارد، نقشی همچون یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفاء می‌کند و در دست هر یک از مخاطبان که باشد، به هنگام حمل وسایل و استفاده از آن، تبلیغات چاپ شده بر رویش به نمایش گذاشته می‌شود و در کوچه و خیابان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

انواع ساک تبلیغاتی + چاپ حتی تعداد کم

وقتی چیزی با ذوق و سلیقه بشر همراه می‌شود و امکانات و تکنولوژی‌های گسترده‌ای هم در اختیار او قرار می‌گیرد و یا به قولی به کمک او می‌آید، قطعاً به تنوع و شکوفایی آن چیز هم منجر خواهد شد و شاید بتوان همین موضوع را در کنار یافتن راه حلی برای کم کردن هزینه‌های تولید و یا بهبود کیفیت تولید و ... از جمله دلایلی دانست که برای این حجم از تنوع در تولید ساک تبلیغاتی دخیل بوده است. با اینحال انواع ساک تبلیغاتی را می‌توان در دسته‌های متنوعی تقسیم‌بندی کرد که عبارتند از:

انواع ساک تبلیغاتی

  • . ساک پارچه‌ای
  • . ساک کاغذی
  • ساک کتان
  • ساک برزنتی
  • ساک سوزنی
  • ساک کرافت

خرید ساک کتان و چاپ ساک کتان حتی تعداد کم

شاید ایده اولیه ساخت و تولید ساک دستی از جنس متقال یا کتان در مقابل پلاستیک از طرفی بخاطر قابلیت دوست دار محیط بودن و قابل بازیافت بودنش  و از طرف دیگر بخاطرکمبود منابع چوب و کاغذی است که در ساخت ساک کاغذی استفاده می‌شد بهرحال هرکدام که باشد، استحکام و دوام بالای این نوع ساک کتان که از نوع ساک پارچه‌ای قلمداد می‌شود را نیز باید به ایده‌های اولیه ساخت آن افزود و با این حساب ساک کتان از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و می‌تواند برای مدت‌ها مورد استفاده مخاطبانتان قرار گیرد و همچون یک رسانه تبلیغی محیطی عمل کند، البته استحکام و دوام ساک کتان به نسبت متقال بالاتر است و تولیدات متنوعی از ساک کتان در هدایای تبلیغاتی گیفتو ساخته می‌شود.

خرید ساک کتان - چاپ ساک کتان - قیمت ساک کتان - تولید ساک کتان

خرید ساک پارچه ای سوزنی + چاپ ساک پارچه ای

ساک پارچه‌ای سوزنی یکی از مناسب ترین جایگزین‌های ساک دستی پلاستیکی است که با محیط زیست سازگار است و قابل بازیافت، لذا می‌توان با توسعه و گسترش روز افزونش نقش مهمی در کمک به محیط زیست ایفا کرد.

یکی از شکل‌های بروز شده و نوین کسب و کارهای امروزی که در گذشته شاید فقط اکتفا به قرار دادن محصول در یک کیسه پلاستیکی می‌شد امروز تغییر کرده و این کیسه‌های پلاستیکی تغییر شکل داده و تبدیل به ساک پارچه‌ای سوزنی شده است، البته آگاهی بشر ازمضرات استفاده از پلاستیک و طبعاً برهم خوردن چرخه طبیعت و آلودگی محیط زیست هم مزیدی بر علت شد تا در جنس این ساک‌های دستی هم بازنگری شود و حتی‌المقدور از جنس پلاستیک استفاده نگردد، این بود که بشر به دنبال استفاده از منابع دیگر افتاد و استفاده از الیاف طبیعی پارچه را در دستور کار خود قرار داد و امروز جایگزین مناسبی برای پلاستیک، حداقل در تولید ساک پارچه‌ای  دستی است.

قیمت ساک پارچه ای - چاپ - ساک پارچه ای - خرید ساک پارچه ای - چاپ ساک پارچه ای

خرید  ساک کاغذی + چاپ ساک کاغذی

همانطور که از عنوان ساک کاغذی پیداست، تا حد زیادی موارد استفاده از آن هم مشخص است و به وسیله‌ای کاغذی گفته می‌شود که توسط آن می‌توان کالا یا محصولاتی را حمل کرد که امروز به سبب امکان درج هر نوع لوگو یا طرح و نوشته تبلیغاتی بر رویش حالت نوعی رسانه تبلیغاتی محیطی پیدا کرده است که بعضاً به جهت حمل کالا از مبدا به مقصدکه ساک کاغذی  صورت می‌پذیرد، عنوان رسانه تبلیغاتی محیطی متحرک هم دارد.

 موارد استفاده از ساک کاغذی گسترده است و منحصر به یک کسب و کار خاص نمی‌شود اما بیشتر مورد توجه مراکز خرید و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، لوازم آرایشی و بهداشتی، قنادی‌ها، پوشاک، فست فودها، رستوران‌ها، تهیه غذا، موبایل فروشی‌ها و ... واقع می‌شود که به جهت فرم و قالب خاصی که می‌گیرد و همچنین عدم محدودیت چاپ هر نوع طرح و نوشته تبلیغی بر رویش از محبوبیت بالایی هم نزد مخاطبانش برخوردار است. همواره نوع استفاده از ساک کاغذی براساس شکل و اندازه و استحکام آن متفاوت است لذا مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو این نوید را به شما می‌دهد که برای هر نوع استفاده و سلیقه‌ای، آمادگی تولید و ارائه تخصصی ساک کاغذی را داشته باشد.

انواع مدل ساک کاغذی + چاپ ساک کاغذی

معمولاً ساک کاغذی را براساس کاغذ به کار رفته درتولیدش از هم باز می‌شناسند که از چهار نوع کاغذ گلاسه، کرافت، مقوایی پشت سفید و طوسی، تحریر ساخته می‌شود که دو نوع شناخته شده و مرسوم آن عبارتند از:

1-ساک کاغذی گلاسه

این نوع ساک کاغذی به جهت کیفیت بالای نوع کاغذش که معمولاً روکشی براق یا مات از جنس سلفون یا یووی موضعی دارد، از دوام و مقاومت بیشتری هم برخوردار است و گرماژ آن بالاست، یعنی کیفیت مرغوبی داشته و بهترین نوع کاغذ است در واقع گرماژ به جرم کاغذ گفته می‌شود که با واحد گرم در سطح متر مربع تعیین می‌شود و هرچه بالاتر باشد مرغوبتر و سنگین‌تر است

 مثلاً وقتی گفته می‌شود گرماژ کاغذ حدود 100 گرم است در مقایسه با کاغذ دیگری که گرماژ آن 80 گرم است از کیفیت و استحکام بالاتری برخوردار است، همچنین در کنار کیفیت و استحکام بالای ساک دستی کاغذی گلاسه می‌توان از زیبایی و درخشندگی و مزیت جذب یکنواخت جوهر در این نوع کاغذ هم نام برد که باعث می‌شود کارهای رنگی و نفیس، بر روی این نوع کاغذها چاپ شود که البته از قیمت به نسبت بالایی هم برخوردار بوده و مناسب کسب و کارهای لوکس و لاکچری و بعضاً کسب و کارهایی است که برای مشتری و تبلیغات اهمیت ویژه‌ای قائل هستند، اما خبر خوب اینکه به جهت استراتژی خاص مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که تخصصش تولید ساک دستی است  قیمت این نوع ساک دستی هم تعدیل شده و با تعرفه ارزانتری به نسبت سایرین عرضه می‌گردد.

2-ساک کاغذی کرافت

جنس این نوع از ساک کاغذی که به نسبت نوع گلاسه از قیمت ارزانتری برخوردار است از نوعی خمیر شیمیایی که حاصل بازیافت کاغذ است بوجود آمده و توسط آلمانها به کرافت نامگذاری و اولین بار توسط آنها ساخته شده است که با وجود قیمت به نسبت ارزانش از کیفیت و دوام بالایی هم برخوردار است. این نوع کاغذ در مقایسه با کاغذگلاسه دارای رنگ تیره ای است که بعضاً تک رنگ و به دو شکل زرد متمایل به خاکستری یا  قهوه ای دیده می‌شود. ساک کاغذی کرافت محصولی اقتصادی و مقرون به صرفه است که علاوه بر ظرافت و زیبایی برای کسب و کارهای پرمصرف مثل رستوران‌ها و فست فودی ها و... توجیه اقتصادی بالایی هم دارد.

 در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو تولید این نوع ساک کاغذی برخلاف قیمت ارزانش از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و بادوام است.

مزایای استفاده از ساک کاغذی

1-سازگار با محیط زیست و امکان بازیافت و بازگشت به چرخه طبیعت

2-امکان چاب کامل بر روی تمام سطوح ساک دستی کاغذی

3-طرح و رنگ متنوع و دلبخواه و متناسب با هر سلیقه‌ای

4- فرم و شکل بصری و زیبایی آن

5_ دوام مناسب و طبعاً مصرف و استفاده چند باره و به دفعات

6- همچون یک رسانه تبلیغی متحرک عمل می‌کند

7- امکان تولید در شکل و اندازه‌های مختلف

8- برد تبلیغاتی بالا  و مانور تبلیغاتی بیشتر و راحت‌تر به واسطه امکان چاپ بر روی تمام سطوح آن

9- تولید و چاپ سریع تر به نسبت بقیه ساک دستی‌ها

10- قیمت‌های متنوع و مناسب با بودجه هر کسب و کاری

چاپ اختصاصی ساک کاغذی به صورت تمام رنگی

مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو با برخورداری از توان و دانش فنی بالا که مختص چاپ و تولید ساک دستی تبلیغاتی است این امکان را فراهم آورده که بتوانید ساک کاغذی اختصاصی خود را با امکان چاپ هر طرح و لوگو یا تبلیغی که می‌خواهید داشته باشید.

از اینرو این مجموعه با تجهیز به سیستم چاپ افست هایدلبرگ و برخورداری از منابع انسانی زبده از طراح و گرافیست گرفته تا متخصصین امور چاپ و تبلیغات و ... همواره پیشتاز تولید و چاپ خلاقانه‌ترین و در عین حال با کیفیت‌ترین و زیباترین ساک دستی کاغذی بوده است و جالب است بدانید که در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو حتی تیراژ تولید ساک دستی هم اختصاصی و سفارشی و با تیراژ 500 عدد هم انجام می‌گیرد که با توجه به حداقل تیراژ مرسوم تولید ساک کاغذی که 1000 عدد است، خود مزیتی ویژه محسوب می‌شود.

قیمت و هزینه‌های چاپ ساک دستی

هرچه رویکرد خرید ساک دستی و چاپ ساک دستی تبلیغات روی آن به سمت سفارش و تهیه از مراکز اصلی و بدون واسطه باشد علاوه بر کاهش قیمت تمام شده و هزینه‌های چاپ آن، کیفیت محصولات نیز به جهت نظارت‌های پی در پی و مستمری که در این مراکز انجام می‌شود از حداقل استانداردهای کیفی برخوردار خواهد بود.

 با اینحال مجموعه گیفتو در زمینه تولید و چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی پراستفاده، همواره از برگزیدگان این صنف بوده است. لذا می‌تواند به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای‌اش در این زمینه که با کادری مجرب و حرفه‌ای و کارگاه‌های تخصصی تولید و چاپ پیوند خورده، تضمین کیفیت تولید و خدمات چاپ هم ارائه بدهد. همواره مجموعه گیفتو اعتماد و اطمینان پیوسته و مستمر مخاطبان و مشتریانش را گواهی بر کیفیت بالای تولیدات و خدمات چاپ خود ارزیابی می‌کند.

جهت خرید ساک دستی و دریافت قیمت ساک دستی می‌توانید از طریق شماره 02163429000 در ساعات اداری و شماره واتساپ یا تلگرام 09021012930 با همکاران ما در ارتباط باشید. جهت مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی می‌توانید از وب سایت ما هم دیدن نمائید. www.gifto.biz

 

 

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3169

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins