بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

یادگیری زبان انگلیسی در تهران زبان


در دنیای امروز، تجربه زندگی در نقاط مختلف جهان و فرهنگ‌های متفاوت آن آرزوی بسیاری از انسان‌ها است. یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین لازمه‌های دستیابی به این تجربه، دانستن زبان‌های روز دنیا است چرا که زبان مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار برای برقراری رابطه اجتماعی میان مردم جوامع بشری مختلف است.

در دنیای امروز، تجربه زندگی در نقاط مختلف جهان و فرهنگ‌های متفاوت آن آرزوی بسیاری از انسان‌ها است. یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین لازمه‌های دستیابی به این تجربه، دانستن زبان‌های روز دنیا است چرا که زبان مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار برای برقراری رابطه اجتماعی میان مردم جوامع بشری مختلف است. در این میان شاید بتوان زبان انگلیسی را پرکاربردترین زبان خارجی دانست که تسلط بر آن به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در اکثر کشورهای جهان ارتباط کلامی برقرار کنید. زبان انگلیسی از سوی سازمان ملل به عنوان یکی از 6 زبان رسمی دنیا شناخته شده است. روسی، فرانسوی، اسپانیایی و چینی 5 زبان رسمی دیگر هستند.

زبان انگلیسی در 67 کشور جهان به عنوان زبان رسمی اعلام شده و اکثر فعالیت‌های صورت گرفته در مجامع بین‌المللی و روابط سیاسی، اقتصادی و حقوقی میان کشورها به زبان انگلیسی است. زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای جهان از جمله انگلستان، کانادا، امریکا، استرالیا و نیوزلند، ایرلند، آفریقای جنوبی و غنا زبان مادری محسوب می‌شود. این دلایل و بسیاری دلایل دیگر موجب شده است تا تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم از ملزومات زندگی مدرن و پیشرفت بین‌المللی باشد. به طور مثال اگر شما بخواهید در حوزه های نو تکنولوژی مانند کامپیوترهای کوانتومی و هوش مصنوعی پیشرفت کنید، شما قطعاً نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید.

ریشه زبان انگلیسی در کجاست؟

زبان انگلیسی از جمله زبان‌های هندواروپایی از شاخه ژرمنی است. شاخه ژرمنی شامل دو بخش شرقی و غربی است که زبان انگلیسی در بخش غربی آن قرار دارد. از دیگر شاخه‌های زبان با ریشه ژرمنی می‌توان به دانمارکی، سوئدی، آلمانی، هلندی و نروژی اشاره نمود. زبان انگلیسی در گذر زمان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند توسعه یافته و به شکل امروزی آن درآمده است.

 

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه معتبر

حضور در کلاس برای یادگیری زبان با یک استاد دوره دیده و تحصیل کرده همراه با تعامل نزدیک با هم کلاسی‌ها را می‌توان متداول‌ترین و پرطرفدارترین شیوه یادگیری زبان‌های خارجی از جمله زبان انگلیسی دانست. این روزها از هرکسی که برای یادگیری زبان مشورت بگیریم احتمالاً آدرس یک آموزشگاه زبان را به ما می‌دهد اما برای اینکه انتخاب درستی داشته باشیم و زمان و بودجه خود را هدر ندهیم باید معیارهای یک آموزشگاه زبان خوب را بشناسیم. از جمله ویژگی‌هایی که باید هنگام انتخاب یک آموزشگاه زبان برای زبان‌آموزی در نظر بگیریم در درجه نخست می‌توان به متد و برنامه آموزشی آن اشاره کرد. داشتن یک برنامه آموزشی جامع و به روز که متناسب با تغییرات آزمون‌های بین‌المللی باشد مهمترین مؤلفه یک آموزشگاه زبان خوب است. پس از آن داشتن نظم در برگزاری کلاس‌ها، استفاده از اساتید حرفه‌ای و مجرب، اولویت قرار دادن رضایتمندی زبان‌آموزان و نظرسنجی منظم، موقعیت مکانی با دسترسی سریع و آسان و ارائه کارنامه معتبر از دیگر مؤلفه‌های یک آموزشگاه زبان خوب و معتبر است.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

دوره مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان تهران به گونه‌ای طراحی شده است که شما در ابتدا نیازی به یادگیری مستقیم گرامرهای پیچیده ندارید. اساتید زبان انگلیسی در این آموزشگاه از جدیدترین متد روز دنیا برای آموزش سریع و آسان مکالمه زبان انگلیسی بهره می‌برند و تلاش می‌کنند تا زبان‌آموز با همان شیوه که زبان مادری خود را آموخته و صحبت کرده است مکالمه زبان انگلیسی را نیز با همان شیوه فرا گیرد.

کلاس‌های مکالمه در تهران به دو دسته کلاس مکالمه زبان انگلیسی نیمه خصوصی و کلاس مکالمه زبان انگلیسی خصوصی تقسیم میشود. تمامی این کلاس‌ها توسط اساتید حرفه‌ای و Native و یا اساتید تحصیل کرده در حوزه آموزش زبان که تجربه زندگی در کشور انگلیسی زبان را نیز داشته‌اند برگزار می‌گردد. همچنین در آموزشگاه تهران شما این امکان را دارید که از تدریس معلم خصوصی زبان در منزل یا محل کارتان به صورت خصوصی بهره‌مند شوید.

روش تدریس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

در کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی آموزشگاه تهران تلاش اساتید بر آن است که بتوانند با طراحی موضوعات مرتبط با نیاز و علایق زبان‌آموزان، میزان مشارکت آن‌ها در گفتگو را افزایش داده و به این ترتیب اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان انگلیسی را در آن‌ها پرورش دهند. نظرسنجی در خصوص موضوعات مختلف به زبان انگلیسی در طی یک تمرین مکالمه‌ای همراه با بیان و توجیه عقاید و نظرات موجب می‌شود که زبان‌آموزان احساس توانمندی و موفقیت کنند. در کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران تمرکز بر انجام فعالیت‌های مباحثه‌ای است تا تفکر انتقادی زبان‌آموزان پرورش یافته و امادگی لازم برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی از جمله تافل و آیلتس در آن‌ها ایجاد گردد.

آموزشگاه زبان تهران زبان پیشرو در آموزش

آموزشگاه زبان تهران زبان یکی از باسابقه‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی در تهران است که علاوه بر زبان انگلیسی دوره‌های زبان آلمانی، فرانسوی، ترکی، چینی، عربی و ایتالیایی را نیز برگزار می‌نماید. آموزشگاه زبان تهران با بیش از بیست سال سابقه از جمله بهترین مراکز آموزش زبان‌های خارجی و به ویژه زبان انگلیسی است که تمامی مؤلفه‌های پیشتر گفته شده در خصوص یک آموزشگاه زبان خوب را دارا است.

آموزشگاه زبان تهران فعالیت خود را بیست سال پیش آغاز نمود و تا به امروز همواره در صدر آموزشگاه‌های برتر زبان در تهران قرار داشته است. از جمله سیاست‌های اصلی آموزشگاه تهران اولویت قرار دادن رضایتمندی زبان‌آموزان و در نظر گرفتن میزان پیشرفت آن‌ها در هر دوره آموزشی است به گونه ای که مدیریت تهران اعلام نموده است که شهریه کامل دوره تنها پس از دستیابی زبان‌آموز به مکالمه روان و نتیجه مورد نظر دریافت می‌گردد.

 

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3052

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins