بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

خرید ابزار دقیق از شرکت ابزار سنجش آریا


در حال حاضر فروشگاه ابزار دقیق ابزار سنجش آریا را می‌توان از جمله معتبرترین و شناخته شده‌ترین مراکز فروش محصولات ابزار دقیق در سطح کشور دانست که وارد کننده محصولات بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده در این حوزه است.

در حال حاضر فروشگاه ابزار دقیق ابزار سنجش آریا را می‌توان از جمله معتبرترین و شناخته شده‌ترین مراکز فروش محصولات ابزار دقیق در سطح کشور دانست که وارد کننده محصولات بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده در این حوزه است. ابزار سنجش آریا وارد کننده و نماینده فروش محصولات شرکت‌هایی مانند روزمونت، ویکا، یوکوگاوا، اندرس هاورز و چندین شرکت معتبر دیگر در ایران است.

 

محصولات ابزار دقیق شرکت ابزار سنجش آریا

کیفیت بالای محصولات و اورجینال بودن آن‌ها در کنار قیمت مناسب و تحویل به موقع، شرکت ابزار سنجش آریا را به یکی از معتبرترین مراکز فروش ابزار دقیق در تهران و سرتاسر ایران تبدیل کرده است. از دیگر خدمات ویژه شرکت ابزار دقیق سنجش آریا می‌توان به امکان دریافت مشاوره خرید رایگان، ضمانت اصل بودن تمامی کالاها، تضمین خرید با بهترین قیمت و ارسال سریع به تمام نقاط ایران اشاره کرد. محصولات ابزار دقیق که در این شرکت به فروش می‌رسند عبارتند از:

  • ترانسمیتر فشار
  • گیج فشار
  • فلومتر
  • فلو سوئیچ
  • پرشر سوئیچ
  • ترانسمیتر دما
  • ترانسمیتر سطح
  • کالیبراتور
  • روتامتر
  • سنسور pH

در ادامه به معرفی برخی از باکیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات این مجموعه از جمله فلوسوئیچ، پرشر سوئیچ، پرشر گیج و گیج دما می‌پردازیم.

 

فلو سوئیچ چیست؟

فلو سوئیچ یا همان سوئیچ جریان یک ابزار دقیق است که بر کیفیت جریان هوا، بخار و مایعات نظارت می‌کند. فلو سوئیچ با ارسال یک سیگنال به پمپ، کیفیت جریان برای خاموش یا روشن شدن پمپ را نشان می‌دهد. مسئولیت کنترل جریان در یک سیستم بر عهده فلوسوئیچ است. منظور از جریان در اینجا، سرعت و شدت حرکت یک مایع، گاز یا بخار در یک مسیر لوله‌ای شکل است. از فلوسوئیچ برای سنجش میزان و سرعت حرکت و مانیتورینگ جریان گازها و مایعات استفاده می‌شود و بیشترین کاربرد آن در محافظت از عملکرد پمپ‌ها و خنک کننده‌ها است.

همانطور که گفته شد عملکرد درست فلو سوئیچ در یک سیستم می‌تواند ضامن امنیت عملکرد آن باشد بنابراین بسیار مهم است که یک فلوسوئیچ مناسب با نوع نیاز سیستم خود را خریداری نماییم. از جمله مواردی که در هنگام خرید یک فلوسوئیچ باید به آن توجه کرد می‌توان به رنج فلو، نوع کانکشن، نحوه اتصال و چگالی یا ویسکوزیته سیال آن اشاره نمود. شرکت ابزار سنجش آریا از واردکنندگان و فروشندگان بهترین فلو سوئیچ از برندهای معروف دنیا مانند فلوسوئیچ ایندومارت، فلوسوئیچ هانسبرگ و چندین مارک معتبر دیگر است.

 

کاربرد پرشر سوئیچ چیست؟

پرشر سوئیچ یا سوئیچ فشار از جمله تجهیزات صنعتی است که برای محافظت از عملکرد صحیح یک چرخه تبریدی استفاده می‌شود. وظیفه اصلی یک پرشر سوئیچ این است که قطع و وصل سیستم را متناسب با میزان فشار سیستم تنظیم نماید. این تنظیمات مانع از آسیب دیدن سایر بخش‌ها از جمله کمپرسور می‌گردد. پرشر سوئیچ دارای انواع الکترومکانیکی و جامد است. هرکدام از انواع پرشر سوئیچ برای یک نوعی از سیستم کاربرد دارد. این ابزار دقیق کارکرد حیاتی در سیستم‌های پیچیده پالایشگاهی، تأسیسات آبی و گازی دارد. سه مدل اصلی پرشر سوئیچ ها عبارتند از: اشکرافت، دلتا و یونایتد الکتریک.

پرشر سوئیچ اشکرافت وظیفه سنجش فشار ماده سیال در سیستم‌های لوله کشی صنعتی و پالایشگاهی را بر عهده دارد. این نوع سوئیچ فشار از بالاترین میزان دقت و کیفیت برخوردار است. از سوئیچ فشار دلتا نیز برای کنترل فشار و جریان در سیستم‌های صنعتی استفاده می‌شود. این نوع سوئیچ فشار از پرطرفدارترین انواع آن در بازار ایران است. سوئیچ فشار مدل یونایتد الکتریک نیز از جمله معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین مارک‌های این محصول در سطح جهانی است. شرکت ابزار سنجش دقیق آریا از وارد کنندگان و فروشندگان اصلی انواع پرشر سوئیچ در سرتاسر ایران است.

 

پرشر گیج چیست و چه کاربردی دارد؟

پرشر گیج یا گیج فشار از جمله ابزارهای دقیق است که با هدف کنترل عملکرد یک سیستم صنعتی و پالایشگاهی به کار برده می‌شود. پرشر گیج‌ها از روش‌های مختلفی برای نشان دادن فشار و اندازه‌گیری آن استفاده می‌کنند. برخی از آن‌ها از سیستم آنالوگ و برخی دیگر از سیستم‌های دیجیتالی بهره می‌برند همچنین روش‌های مختلفی از جمله صفحه استیل یا پرده‌های دیافراگمی برای سنجش فشار سیستم دارند. فرآیند تشخیص میزان فشار در پرشر گیج اینگونه است که فشار وارد شده به دیافراگم یا صفحه استیل معیاری برای تشخیص میزان فشار سیستم است. تمام گیج‌های فشار از یک سیستم تشخیص دهنده و یک سیستم اعلام کننده تشکیل شده‌اند.

پرشر گیج‌ها از روش‌های مختلفی برای نمایش میزان فشار استفاده می‌کنند. برخی از آن‌ها از نیروی مکانیکی برای به جلو راندن عقربه استفاده می‌کنند و مدل عقربه‌ای هستند اما برخی دیگر سیستم دیجیتال دارند و میزان فشار را به صورت دیجیتال نشان می‌دهند. شرکت ابزار سنجش آریا از عرضه کنندگان اصلی انواع پرشر گیج یا مانومتر ایندومارت در تهران و سایر شهرستان‌ها است.

 

گیج دما چیست؟

گیج دما یا ترمومتر که بیشتر با نام دماسنج عقربه‌ای شناخته شده است از جمله متداول‌ترین و ساده‌ترین ابزارهای سنجش دما است. سنجش دما نقش حیاتی در بسیاری از فرآیندهای صنعتی دارد. کنترل و اندازه‌گیری مداوم و دقیق دما می‌تواند از بسیاری از خسارات و آسیب در تجهیزات صنعتی جلوگیری نماید. گیج دما یا ترمومتر دارای مدل‌های بسیار مختلفی است که هر یک ظرفیت اندازه‌گیری متفاوتی دارد و برخی از آن‌ها برای نصب در تأسیسات صنعتی پیچیده با محیط حساس طراحی شده‌اند. ساده‌ترین نوع گیج دما، نوع جیوه‌ای و الکلی آن است که اساس کار آن بر پایه تغییر حجم ماده درون دماسنج است. در ترمومترهای دیجیتالی یک سیستم مبدل حرارت به الکتریسیته عمل سنجش دما را انجام می‌دهد. در این مدل تغییر دما موجب تغییر مقاومت یک ماده نیمه رسانا و به دنبال آن تغییر جریان عبوری شده و میزان دما را اندازه‌گیری می‌نماید. از پرکاربردترین ابزار دقیق صنعتی که برای سنجش دما استفاده می‌شود می‌توان به تمپرچر سوئیچ و تمپرچر ترانسمیتر اشاره نمود. شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش انواع گیج دما در سرتاسر ایران است.

ابزار سنجش پیشرو در حوزه ابزار دقیق ایران

 

در طی چند سال گذشته، به دلیل افزایش نیاز به محصولات ابزار دقیق در سطح کشور و تعداد بالای مشتریان از سرتاسر ایران، شرکت ابزار سنجش آریا تصمیم به راه‌اندازی سیستم فروش اینترنتی گرفت و اکنون مشتریان این محصولات می‌توانند در هر کجا که هستند ابزار مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را دریافت نمایند.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3118

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins