بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

آموزش زبان در سخن برتر


در دنیای امروز بسیاری از ما برنامه‌ای برای مهاجرت داریم و یا به واسطه شغل و تحصیل در ارتباط با سایر زبان‌های خارجی هستیم. این امر ضرورت یادگیری زبان‌های خارجی و به ویژه انگلیسی که یک زبان بین‌المللی است را نشان می‌دهد.

در دنیای امروز بسیاری از ما برنامه‌ای برای مهاجرت داریم و یا به واسطه شغل و تحصیل در ارتباط با سایر زبان‌های خارجی هستیم. این امر ضرورت یادگیری زبان‌های خارجی و به ویژه انگلیسی که یک زبان بین‌المللی است را نشان می‌دهد.

هرکدام از ما به نوعی درگیر یادگیری یکی از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ترکی، فرانسوی، ایتالیایی، عربی، چینی، سوئدی و ... هستیم و روش خاص خود را در یادگیری داریم. برخی از ما روش خودخوان یا همان self study و برخی دیگر استفاده از کتاب‌ها و پکیج‌های آموزشی را برای یادگیری زبان انتخاب کرده‌ایم؛ اما اکثر ما همچنان می‌دانیم که یادگیری در کلاس در یک آموزشگاه زبان خوب یا شرکت در دوره‌های تدریس خصوصی زبان با اساتید دوره دیده و مجرب بهترین روش یادگیری یک زبان خارجی است.

ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان خوب

این روزها انتخاب یک آموزشگاه زبان از بین صدها آموزشگاهی که فعالیت دارند کار نسبتاً دشواری است. راهکاری که می‌تواند این انتخاب را ایمن و آسان کند، آگاهی از ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان خوب است. شما با توجه به موارد زیر می‌توانید بهترین مؤسسه زبان در تهران را پیدا کنید.

روش و برنامه‌های آموزشی

متد آموزشی را می‌توان مهم‌ترین عامل در انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب دانست. بهره‌گیری از روش‌ها و کتاب‌های قدیمی که دیگر پاسخگوی دشواری آزمون‌های بین‌المللی نیستند ضعفی است که می‌تواند مانع رسیدن زبان‌آموز به موفقیت گردد. آموزشگاه زبان سخن برتر از به روزترین متد آموزش زبان متناسب با هر یک از زبان‌های خارجی استفاده کرده و اساتید خود را از میان مدرسینی که به روش‌های جدید مسلط هستند انتخاب می‌نماید.

اولویت رضایت زبان‌آموز

یکی از ویژگی‌های مهم یک آموزشگاه زبان معتبر ارجحیت رضایت زبان‌آموزان بر منافع شخصی است. آموزشگاه زبان سخن برتر همواره رضایتمندی زبان‌آموزان را اولویت قرار داده و تنها مرکز آموزش زبانی است که تمام شهریه خود را پس از دستیابی زبان‌آموز به مکالمه روان و نتیجه دلخواه دریافت می‌نماید.

نظم و زمان‌بندی کلاس‌ها

با توجه به اینکه یادگیری زبان امری زمان بر و تخصصی است رعایت نظم و داشتن برنامه از پیش تدوین شده برای برگزاری کلاس‌ها اهمیت بسیاری دارد. در آموزشگاه زبان برتر شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌ها خصوصی برنامه‌ای متناسب با نوع نیاز خود، زبان موردنظر و سطح توانایی خود دریافت کنید. برنامه‌ای که فقط برای شما تدوین شده است!

تدریس خصوصی آیلتس در سخن برتر

آزمون آیلتس IELTS را می‌توان پرطرفدارترین آزمون زبان انگلیسی در جهان دانست که چالشی قدرتمند بر سر راه متقاضین مهاجرت و به ویژه مهاجرین تحصیلی است. این آزمون که شامل چهار مهارت مختلف Listening, Reading, Writing  و Speaking است به دو شکل آکادمیک و جنرال (دانشگاهی و عمومی) برگزار می‌گردد.

آموزشگاه زبان سخن برتر را می‌توان از جمله پیشگامان در حوزه برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس دانست که در این مسیر از اساتید مجرب همراه با نمره آیلتس بالا بهره می‌برد.

دوره پیش‌آمادگی آیلتس در سخن برتر

در آموزشگاه سخن برتر اگر شما متقاضی آزمون آیلتس هستید اما دانش کافی برای حضور در کلاس‌های آیلتس را ندارید می‌توانید با شرکت در دوره PRE IELTS این آموزشگاه، خود را در کمترین زمان ممکن به سطح مورد نظر برسانید. در دوره PRE IELTS شما ابتدا به صورت پایه‌ای چهار مهارت Listening, Reading, Writing  و Speaking را فرا می‌گیرید و پس از تأیید مشاوران آموزشگاه سخن برتر نسبت به دستیابی به سطح مورد قبول می‌توانید وارد دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس شوید. در صورتی که تمایل به شرکت در کلاس‌های گروهی پیش‌آمادگی آزمون آیلتس را ندارید می‌توانید در کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی PRE IELTS ثبت نام کرده و تجربه یادگیری زبان آسان و سریع را کسب نمایید.

کلاس خصوصی آیلتس در سخن برتر

اکثر زبان‌آموزان در طی مسیر یادگیری زبان با این مشکل مواجه شده‌اند که سطح هم کلاس‌های آن‌ها تفاوت بسیاری داشته و این موضوع یادگیری را برای آن‌ها کلافه کننده نموده است. آموزشگاه سخن برتر تلاش کرده است تا با برگزاری کلاس تدریس خصوصی آیلتس و نیمه خصوصی آمادگی آزمون IELTS این مشکل را برطرف نماید.

در آموزشگاه سخن برتر شما این امکان را دارید که در کلاسی نیمه خصوصی با تعداد بسیار محدودی زبان‌آموز که همگی در یک سطح قرار دارند، شرکت کنید و یا می‌توانید کلاس و برنامه آموزشی مخصوص به خود را داشته باشید. آزمون آیلتس آزمونی پیچیده و چند جانبه است که موفقیت در آن علاوه بر دانش زبان انگلیسی به مهارت‌های دیگری نیز نیاز دارد. در دوره کلاس‌های آیلتس آموزشگاه زبان سخن برتر شما علاوه بر زبان انگلیسی مهارت‌های حل مسئله، تنظیم زمان و چگونگی پاسخگویی به بخش‌های مختلف آزمون را یاد می‌گیرید. برنامه کلاس خصوصی IELTS شما براساس نوع آیلتس موردنیاز (جنرال یا آکادمیک)، نمره آیلتس موردنظر شما، سطح دانش زبانی شما، بودجه‌ای که در توان دارید و حداکثر مدت زمانی که می‌توانید بگذارید، طراحی و تدوین می‌شود.

دریافت شهریه پس از مکالمه روان در تهران

آموزشگاه زبان‌های خارجی تهران دارای سابقه‌ای 20 ساله در آموزش 23 زبان زنده دنیا است که اعتبار و محبوبیت خود را مدیون برگزاری کلاس‌های تضمینی آموزش زبان و به ویژه مکالمه زبان انگلیسی در طول این دوران است. در دوره‌های مکالمه این آموزشگاه شما در ابتدا هیچ مبلغی پرداخت نمی‌کنید. هزینه دوره پس از دستیابی زبان‌آموز به مکالمه روان و ابراز رضایت وی از پیشرفت خود و شیوه تدریس استاد دریافت می‌گردد.

 

آموزشگاه زبان سخن برتر پیشرو در آموزش

آموزشگاه زبان سخن برتر یکی از معتبرترین و با سابقه‌ترین مراکز آموزش زبان‌های خارجی و به ویژه زبان انگلیسی است که از بیست سال پیش فعالیت خود را با مجوز رسمی وزارت ارشاد تحت عنوان مؤسسه فرهنگی سرای اندیشه آسمان آغاز نموده و در تمام این بیست سال همواره در مسیر پیشرفت و موفقیت بوده است.

آموزشگاه زبان سخن برتر در زبان‌های مختلف از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، چینی و ... زبان‌آموز پذیرفته و همکاری با سازمان‌ها و ارگان‌های خصوصی و دولتی مختلف برای آموزش زبان را در پرونده کاری خود دارد. از دیگر خدمات این مؤسسه می‌توان به امکان اعزام مترجم هم زمان برای تمام زبان‌های رایج دنیا در ایران و سراسر جهان اشاره نمود. اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان معتبر با سابقه‌ای درخشان و تیمی مجرب هستید، آموزشگاه زبان سخن برتر یک گزینه طلایی برای شماست.

 

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3097

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins