دسته بندی موضوعات آموزشی

عنوان اصلی ۱
title 2

محتوای دسته بندی دوره های آموزشی

  • subtitle 1.1
  • subtotle 1.2
  • 11
  • 12

جستجو در بین هـــزاران ساعت آمـــــوزش

پایگــــــاه اطلاعات علمـــــــی جهــــــــاد دانشگاهی

رییس جهاددانشگاهی در پیامی؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی‌ داشت

تاریخ: 1399/03/01

بازدید: 1028

 | 


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن پیام به شرح زیر است:

 

رییس جهاددانشگاهی در پیامی؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی‌ داشت

دکتر حمیدرضا طیبی در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ضمن گرامی ‌داشت و تبریک این روز به مدیران و فعالان روابط عمومی در واحدهای سازمانی، بر توانمندی جهاد دانشگاهی در ساده‌سازی محتواهای پیچیده علمی و ارائه آن به افکار عمومی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز ارتباطات و روابط عمومی را به گروه بزرگی از همکاران عزیزم تبریک می گویم؛ چه مدیران و فعالان روابط عمومی در واحدهای سازمانی  جهاددانشگاهی و ستاد این نهاد، چه همکاران شاغل در خبرگزاری ها، رسانه های دیجیتال و مکتوب وابسته به جهاددانشگاهی که همگی اعضای پیکره ی ارتباطی جهاددانشگاهی را تشکیل می دهند. همچنین جا دارد این روز را به دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های مرتبط در مراکز آموزش عالی این نهاد تبریک بگویم.

علاقه‌مندم به رسم چند سال اخیر و به بهانه فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه، نکاتی را مورد تاکید قرار داده و تحلیلی هرچند مختصر از شرایط کنونی در عرصه ارتباطی جهاددانشگاهی به همکاران تلاشگرم ارایه نمایم.

معتقدم جهاددانشگاهی با اندوخته دانش و تجربه خود می تواند طیف وسیعی از اقدامات را برای کمک به تعادل بخشیدن جامعه و تحقق جامعه متعادل اجرا نماید؛ از ساده سازی محتواهای پیچیده علمی و ارایه به افکار عمومی گرفته تا جریان سازی رسانه ای پیرامون ملزومات جهش تولید، از طراحی قالب های جدید و مخاطب پسند در ارتباطات فضای دیجیتال تا حرکت به سمت روابط عمومی هوشمند، از معرفی الگوهای امیدآفرین پیشرفت تا مشارکت دادن جوانان در پروژه ها و کمپین های بزرگ مسوولیت اجتماعی، تنها نمونه‌هایی از اقدامات مورد اشاره است.

در پایان، از تلاش های صورت گرفته توسط همکارانم قدردانی می کنم و امیدوارم سال 1399 برای این عزیزان، توام با موفقیت باشد و مدیریت نوین بر ارتباطات، پایبندی به اخلاق حرفه ای و اعتماد وهمچنین کوشش برای آرامش افکار عمومی را سر لوحه کار خود قرار دهند.

حمیدرضا طیبی

رییس جهاددانشگاهی

27 اردیبهشت 1399