دسته بندی موضوعات آموزشی

عنوان اصلی ۱
title 2

محتوای دسته بندی دوره های آموزشی

  • subtitle 1.1
  • subtotle 1.2
  • 11
  • 12

جستجو در بین هـــزاران ساعت آمـــــوزش

پایگــــــاه اطلاعات علمـــــــی جهــــــــاد دانشگاهی

آغاز پانزدهمین سال فعالیت مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

تاریخ: 1397/05/17

بازدید: 407

 | 


جهاد دانشگاهی

sid blog

مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی  در شرایطی فعالیت خود را در سال 83 آغاز کرد که تعداد محدودی از محققان می توانستند به منابع علمی کشور دسترسی سهل و آزادی داشته باشند و بانکهای اطلاعاتی تحت وب بسیار کم و امکان دسترسی به آنها دارای محدودیتهائی بود،  تاسیس مرکز اطلاعات علمی در آن شرایط بستری را فراهم کرد تا محققان ، اساتید ، دانشجویان  و علاقمندان به  تحقیقات علمی بتوانند در کمترین زمان ممکن وبصورت رایگان به منابع علمی دسترسی داشته باشند .

در حال حاضر این مرکز با 5 بانک ، نشریات فارسی و انگلیسی ایران ،بانک مجامع علمی فارسی ایران ، بانک طرحهای پژوهشی فارسی ایران و بانک مراکز علمی تخصصی ایران به محققان ، دانش پژوهان و علاقمندان به دستاوردهای علمی ارائه خدمات می دهد .

درحال حاضر روزانه بیش از یک میلیون و پانصد نفر از  منابع علمی موجود در بانکهای مختلف پایگاه اطلاعات علمی (SID) بازدید و مقالات مورد نیاز خود را دریافت می کنند . 

اعتماد و استفاده روز افزون جامعه علمی کشور از منابع علمی موجود در پایگاه SID پشتوانه و افتخار 14 سال خدمت صادقانه نیروهای مرکز اطلاعات علمی به جامعه علمی کشوراست . 

در آغاز پانزدهمین سال فعالیت مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)  و براساس سند راهبردی توسعه مرکز، در تلاشیم تا با ایجاد زمینه ارتباطی مطلوبتر با اقشار مختلف جامعه با تعریف فعالیتهای جدید و جدی تر خدمات جدید و در خور شان مخاطبینمان ارائه دهیم.