دسته بندی موضوعات آموزشی

عنوان اصلی ۱
title 2

محتوای دسته بندی دوره های آموزشی

  • subtitle 1.1
  • subtotle 1.2
  • 11
  • 12

جستجو در بین هـــزاران ساعت آمـــــوزش

پایگــــــاه اطلاعات علمـــــــی جهــــــــاد دانشگاهی

فراخوان پنجمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

تاریخ: 1397/08/22

بازدید: 640

 | 


رویدادعلمی

sid blog

 به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی  جهاد دانشگاهی به نقل از  روابط عمومی جهاد دانشگاهی فراخوان پنجمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی اعلام شد

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، کنفرانس وب پژوهی یکی از معتبرترین کنفرانس های حوزه فناوری اطلاعات و علوم بین رشته ای در کشور است که تاکنون چهار دوره برگزار شده است و مقالات آن در پایگاه های  اطلاعات  علمی داخلی ISC و SID و در پایگاه خارجی IEEE Xplore نمایه شده است.

با توجه به اینکه "وب" یک موضوع راهبردی و بین رشته ای است، کنفرانس وب پژوهی کوشیده است تا حاصل پژوهش ها و نوآوری های کلیه پژوهشگرانی که در هر یک از ابعاد مختلف وب فعالیت می کنند را منتشر نماید و لذا افرادی که در هر یک از ابعاد حوزه وب اعم از تکنیکال، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، رسانه ای، انسانی و هنری وب فعالیت دارند، می توانند دستاوردهای خود را در قالب مقاله به کنفرانس وب پژوهی ارسال نمایند. پذیرش مقاله در کنفرانس وب پژوهی به زبان فارسی و لاتین است و مهلت ارسال مقاله تا 5 بهمن 1397 تعیین شده است.

این کنفرانس به همت دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می شود و دکتر سید سعید هاشمی رییس کنفرانس و دکترمحمدجواد شایگان فرد دبیر علمی این کنفرانس هستند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیش‌تر به پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http://iranwebconf.ir  مراجعه نمایند.