دسته بندی موضوعات آموزشی

عنوان اصلی ۱
title 2

محتوای دسته بندی دوره های آموزشی

  • subtitle 1.1
  • subtotle 1.2
  • 11
  • 12

جستجو در بین هـــزاران ساعت آمـــــوزش

پایگــــــاه اطلاعات علمـــــــی جهــــــــاد دانشگاهی

رئیس مرکز اطلاعات علمی با حضور در مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از بخشهای مختلف این مرکز بازدید کرد.

تاریخ: 1397/06/07

بازدید: 547

 | 


خبر بازدید

sid blog

رئیس مرکز اطلاعات علمی با حضور در مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از بخشهای مختلف این مرکز بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی به نقل ازروابط عمومی مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی ، دکتر عظیم زاده رئیس مرکز اطلاعات علمی و مهندس مشیدی معاون توسعه بانک‌ها و خدمات تخصصی مرکز  (چهارم شهریورماه ) با حضور در مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از کتابخانه و بخشهای مختلف آن از جمله خدمات دیجیتال،‌ مرمت و آفت‌زدایی،‌ نسخ خطی،‌ اشاعه اطلاعات،‌ نشریات ادواری و کتابخانه ایران‌شناسی بازدید کردند و در جریان فعالیت‌های بخش‌های مختلف این مرکز و همچنین منابع موجود در کتابخانه قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش در جریان این بازدید در نشست مشترکی خانم فاطمه عظیم زاده  رئیس مرکز اطلاعات علمی و حجة‌الاسلام و المسلمین سید محمدعلی احمدی ابهری معاون پژوهشی مرکزاسناد مجلس ضمن ارائه گزارشی از فعالیتها و توانمندیهای مراکزخود ، زمینه های همکاری فی مابین را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند . در پایان این نشست مقرر گردید به منظور گسترش همکاریهای فی مابین تفاهم نامه همکاری بین مرکز اطلاعات علمی و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی منعقد گردد.

شایان ذکر است ، در این نشست خانمها عبدالهی-مشاور رئیس کتابخانه مجلس، مرادی-مسئول کتابخانه ایران‌شناسی وآقایان سیدعلی‌رضا طیرانی-مدیر امور کتابخانه‌ای و مجید سائلی-مسئول وب‌سایت کتابخانه مجلس و مهندس محمد مهدی مشیدی معاون توسعه بانک‌ها و خدمات تخصصی مرکز اطلاعات علمی حضور داشتند .

به منظور ارتقاء مطالعات ایران‌‌شناسی، کتابخانه ایران‌شناسی مجلس شورای اسلامی طرحی در خصوص تهیه بانک اطلاعات مراکز ایران‌‌‌شناسی ایران و جهان در دست اجرا دارد  که درقالب این طرح  150 مرکز ایران‌‌شناسی شناسایی و از این میان،‌ 40 مرکز شاخص به منظور  بازدید،‌ تبادل اندیشه و تجربه و انعقاد تفاهم‌نامه  انتخاب شده است  که مرکز اطلاعات علمی بعنوان یکی از مراکز شاخص در این طرح حضور دارد .

 

sid blog

sid blog

sid blog

sid blog

sid blog